Sportovci často o Sazce mluvili jako o dojné krávě. V tučných letech jim nesla více než miliardu korun ročně, po výstavbě vysočanské arény ale začala chřadnout a nyní svým majitelům umírá před očima. Ačkoli jim Sazka patří, sami poslední dobou nevědí, co se s ní děje.

Šéf Sazky Aleš Hušák včera požádal o ukončení loterijní činnosti, nechal zastavit losování a začal propouštět zaměstnance. Akcionáři Sazky - sportovní svazy v čele s ČSTV - ale o konci své firmy neměli ani tušení.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se