Sportovci často o Sazce mluvili jako o dojné krávě. V tučných letech jim nesla více než miliardu korun ročně, po výstavbě vysočanské arény ale začala chřadnout a nyní svým majitelům umírá před očima. Ačkoli jim Sazka patří, sami poslední dobou nevědí, co se s ní děje.
Šéf Sazky Aleš Hušák včera požádal o ukončení loterijní činnosti, nechal zastavit losování a začal propouštět zaměstnance. Akcionáři Sazky - sportovní svazy v čele s ČSTV - ale o konci své firmy neměli ani tušení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.














