Ačkoli se agonie Sazky prohlubuje a plně na ni dopadá váha konkurzu, její šéf pořádá velkou party. Aleš Hušák totiž na dnešek svolává večírek pro zaměstnance. "V těchto hodinách tak těžkých pro nás osobně i pro společnost jsme se rozhodli potkat," píše svým zaměstnancům a zve je do restaurace Lokomotivka v O2 Areně.
"Program je poněkud jednodušší na rozdíl od minulých let, ale jídla a pití bude dost," doplňuje Hušák, který celou akci financuje. Na dotaz IHNED.cz totiž mluvčí Sazky Jan Tuna v SMS zprávě odpověděl, že ji financuje "pan ředitel ze svých osobních zdrojů". Na party by teoreticky mohlo dorazit několik stovek lidí. Pokud by dorazili i lidé z dceřiných společností, mohlo by jich být přes šest set.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












