Švédská automobilka Saab není schopna vyplácet mzdy svým zaměstnancům, protože se jí zatím nepodařilo získat potřebné krátkodobé finanční prostředky. Oznámila to firma. Majitelem Saabu je nizozemská společnost Swedish Automobile, která si nedávno změnila jméno ze Spyker.

Swedish Automobile a Saab stále jednají s různými stranami o řešení krátkodobých finančních potíží. "Neexistuje však žádná záruka, že tato jednání budou úspěšná nebo že budou získány nezbytné finanční prostředky," uvedla automobilka.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se