Švédská automobilka Saab není schopna vyplácet mzdy svým zaměstnancům, protože se jí zatím nepodařilo získat potřebné krátkodobé finanční prostředky. Oznámila to firma. Majitelem Saabu je nizozemská společnost Swedish Automobile, která si nedávno změnila jméno ze Spyker.
Swedish Automobile a Saab stále jednají s různými stranami o řešení krátkodobých finančních potíží. "Neexistuje však žádná záruka, že tato jednání budou úspěšná nebo že budou získány nezbytné finanční prostředky," uvedla automobilka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











