Německo by Česku za přenos své elektřiny přes české území mělo platit až sedm miliard korun ročně. Na jednání sněmovního rozpočtového výboru to ve středu řekl generální ředitel společnosti ČEZ Martin Roman.
Německo podle něj zároveň bude v budoucnu zřejmě vytvářet tlak na Česko, aby odstoupilo od jaderné energetiky, jak to samo plánuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










