Loterijní společnost Sazka, která se v současnosti nachází v konkurzu, vyplatila v uplynulých dnech provozovatelům svých terminálů kauce, které sloužily jako záloha na odvod tržeb. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí Sazky Lenka Tichá.

,,Vzhledem k tomu, že tržby v prvním pololetí roku 2011 byly  vinou špatných managerských rozhodnutí bývalého vedení Sazky podstatně nižší než se očekávalo, po pravidelném půlročním přepočtu kaucí k 30.6.2011, společnost  musela vrátit provozovatelům terminálů rozdíl mezi složenou původní kaucí a novou výší kauce vypočtenou z reálných tržeb. SAZKA v rámci vypořádání kaucí zaplatila obstaravatelům více než 62 miliónů korun," píše  Tichá ve zprávě.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se