Vlastník Pivovarů Staropramen, skupina StarBev, chystá expanzi na zahraničních trzích. Investoval 1,2 miliónu eur do modernizace návštěvnického centra v Praze a marketingové kampaně, rozšiřuje licenční výrobu.

Mluví o dvouciferném růstu prodeje Staropramene v sedmi zemích, kde skupina kromě Česka působí.

„Nedávná krize měla výrazný dopad i na naše prodeje, s loňským rokem spokojeni nejsme, ale letos se situace už viditelně zlepšuje. Prodeje Staropramene v zemích, kde působíme, rostou ve dvouciferných číslech,“ vyjádřil se generální ředitel StarBevu Alain Beyens.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se