Vlastník Pivovarů Staropramen, skupina StarBev, chystá expanzi na zahraničních trzích. Investoval 1,2 miliónu eur do modernizace návštěvnického centra v Praze a marketingové kampaně, rozšiřuje licenční výrobu.
Mluví o dvouciferném růstu prodeje Staropramene v sedmi zemích, kde skupina kromě Česka působí.
„Nedávná krize měla výrazný dopad i na naše prodeje, s loňským rokem spokojeni nejsme, ale letos se situace už viditelně zlepšuje. Prodeje Staropramene v zemích, kde působíme, rostou ve dvouciferných číslech,“ vyjádřil se generální ředitel StarBevu Alain Beyens.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








