Dvacet let po revoluci a také díky situaci, kdy se za poslední dva roky nemovitosti tak snadno neprodávají, začínají investoři více hledět na kvalitu svých projektů. Například rezidenční projekty Letňany Sever a Letňany Jih ve stejnojmenné pražské městské části po dokončení poskytnou trvalé bydliště pro 1600 obyvatel. Investoři tam vlastní 18 hektarů, se zástavbou se ale počítá na 12 hektarech.

"Na ploše šesti hektarů nebude žádná zástavba. Ta je určená jen pro zeleň a sportoviště. Jsem si jist, že takto velkorysé pojetí zeleně jinde v Praze v nové výstavbě nenajdete," řekl HN Jan Dvořák, jeden z investorů projektu, který podnikatelé předložili k posouzení vlivu na životní prostředí EIA.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.