Guvernér amerického FEDu zastupující Kansas City Thomas Hoenig v rozhovoru pro televizi CNBC řekl, že vidí pětinovou šanci na to, že Spojené státy znovu spadnou do recese.
Hoenig mluvil s redaktorem CNBC na pravidelném letním setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole v americkém státě Wyoming. V něm přiznal, že 20 procentní pravděpodobnost je velmi vysoké číslo.
,,Vždycky jsem tvrdil, že můžeme mírně růst. Ale to zabere čas, nebude to hned," řekl také Hoenig.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










