Guvernér amerického FEDu zastupující Kansas City Thomas Hoenig v rozhovoru pro televizi CNBC řekl, že vidí pětinovou šanci na to, že Spojené státy znovu spadnou do recese.

Hoenig mluvil s redaktorem CNBC na pravidelném letním setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole v americkém státě Wyoming. V něm přiznal, že 20 procentní pravděpodobnost je velmi vysoké číslo.

,,Vždycky jsem tvrdil, že můžeme mírně růst. Ale to zabere čas, nebude to hned," řekl také Hoenig.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se