Nedávno objevili polští úředníci nelegální sklad s kaly vyvezenými z Ostrama ve slezském Sosnowci. Teď řeší problém Ostrama i Dánsko. Zástupci dánské ambasády a zástupci koncernu Inreco si budou na ministerstvu průmyslu stěžovat na sdružení Čistá Ostrava, jež pro stát 2,6miliardovou zakázku na sanaci Ostrama zajišťuje.
Dánové chtějí vědět, jak se ministerstvo staví k tomu, že Geosan, který je lídrem sdružení Čistá Ostrava, neplatí za provedené práce dodavatelům, mezi nimiž je i firma Baltom, česká dcera Inreka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











