Nedávno objevili polští úředníci nelegální sklad s kaly vyvezenými z Ostrama ve slezském Sosnowci. Teď řeší problém Ostrama i Dánsko. Zástupci dánské ambasády a zástupci koncernu Inreco si budou na ministerstvu průmyslu stěžovat na sdružení Čistá Ostrava, jež pro stát 2,6miliardovou zakázku na sanaci Ostrama zajišťuje.

Dánové chtějí vědět, jak se ministerstvo staví k tomu, že Geosan, který je lídrem sdružení Čistá Ostrava, neplatí za provedené práce dodavatelům, mezi nimiž je i firma Baltom, česká dcera Inreka.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se