Pražský akciový trh potrápily v pondělí ráno technické problémy se zpracováním obchodních pokynů. Burza proto zůstala na více než dvě hodiny uzavřená. Neobchodovalo se ve SPADu ani v KOBOSu. Burze se podobný "kousek" povedl naposledy před čtyřmi lety.

"Z technických důvodů se dnes posouvá začátek obchodování na Burze cenných papírů Praha. Předpokládaný posun oproti běžnému harmonogramu burzovního dne je zhruba jedna hodina," informovala IHNED.cz v 9:15 Marie Mühlhoferová z oddělení Externí komunikace pražské burzy.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se