Finanční skupina Penta i společnost E-Invest potvrdily, že se výběrového řízení na prodej Sazky nezúčastní, protože jej považují za zmanipulovaný a netransparentní.

O Sazku ale mají zájem a své nabídky i kupní cenu složí zvlášť u Komerční banky. Na čtvrteční tiskové konferenci to uvedl partner Penty Marek Dospiva.

Penta i E-Invest chtějí uložit své nabídky separátně v den podávání nabídek v rámci výběrového řízení vypsaného insolvenčním správcem Josefem Cupkou. Své návrhy uloží 23. září u notáře a navrhnou otevření obálky s nabídkou insolvenčnímu správci.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se