Finanční skupina Penta i společnost E-Invest potvrdily, že se výběrového řízení na prodej Sazky nezúčastní, protože jej považují za zmanipulovaný a netransparentní.
O Sazku ale mají zájem a své nabídky i kupní cenu složí zvlášť u Komerční banky. Na čtvrteční tiskové konferenci to uvedl partner Penty Marek Dospiva.
Penta i E-Invest chtějí uložit své nabídky separátně v den podávání nabídek v rámci výběrového řízení vypsaného insolvenčním správcem Josefem Cupkou. Své návrhy uloží 23. září u notáře a navrhnou otevření obálky s nabídkou insolvenčnímu správci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











