Akcie společnosti ČEZ, které se v pondělí propadly na více než 2,5letá minima, dnes dopoledne mírně rostly. Podle Pavola Mokoše z Patria Direct investoři mimo jiné vyčkávají na rozhodnutí vlády o další budoucnosti zpoplatňování emisních povolenek.
To je ale ostatně téma, které ČEZ provází už nějakou dobu a zjevně navíc ani jen tak z podvědomí investorů nezmizí. Dnešní tisk pak přinesl několik informací o plánech firmy následujících po výměně generálního ředitele.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









