Akcie společnosti ČEZ, které se v pondělí propadly na více než 2,5letá minima, dnes dopoledne mírně rostly. Podle Pavola Mokoše z Patria Direct investoři mimo jiné vyčkávají na rozhodnutí vlády o další budoucnosti zpoplatňování emisních povolenek.

To je ale ostatně téma, které ČEZ provází už nějakou dobu a zjevně navíc ani jen tak z podvědomí investorů nezmizí. Dnešní tisk pak přinesl několik informací o plánech firmy následujících po výměně generálního ředitele.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se