Návrat k vyšším týdenním tržbám plánuje loterijní společnost Sázková kancelář, která v listopadu převzala aktiva zkrachovalé Sazky. Podle šéfa firmy Kamila Zieglera by měly do konce letošního roku tržby vzrůst na 85 až 90 milionů korun týdně a v příštím roce se přehoupnout přes sto milionů korun.

Během roku by se tak měly tržby nástupkyně Sazky dostat na úroveň 85 procent průměru let 2009 a 2010, řekl včera Ziegler. Firma bude podle něj v provozním zisku už letos. Důvěru v loterijní společnost, která strávila většinu letošního roku v insolvenčním řízení a posléze v konkurzu, má podpořit reklamní kampaň.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se