Návrat k vyšším týdenním tržbám plánuje loterijní společnost Sázková kancelář, která v listopadu převzala aktiva zkrachovalé Sazky. Podle šéfa firmy Kamila Zieglera by měly do konce letošního roku tržby vzrůst na 85 až 90 milionů korun týdně a v příštím roce se přehoupnout přes sto milionů korun.
Během roku by se tak měly tržby nástupkyně Sazky dostat na úroveň 85 procent průměru let 2009 a 2010, řekl včera Ziegler. Firma bude podle něj v provozním zisku už letos. Důvěru v loterijní společnost, která strávila většinu letošního roku v insolvenčním řízení a posléze v konkurzu, má podpořit reklamní kampaň.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













