Druhé kolo úsporného programu v Itálii se dotkne všech. Od malých obdchodníků, přes majitele čerpacícch stanic až po velké energetické a finanční podniky. Podle profesora podnikové organizace na univerzitě LUISS v Římě Riccarda Tisciniho na tom nic nezmění ani lobby.

Itálie je podle něj v takové situaci, že si nemůže dovolit žádné ústupky. A kdyby se tak přeci jen stalo, budou jen krátkodobé, myslí si Tiscini.

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se