Hlavní makroekonomický stratég ČSOB Tomáš Sedláček v úterý odlétá do Švýcarska. Jako jediný Čech totiž už loni v létě obdržel pozvánku na letošní dvaačtyřicátý ročník Světového ekonomického fóra do Davosu.
Od středy do pátku tak před špičkami světového byznysu a politiky bude hovořit mimo jiné o budoucnosti ekonomické vědy či o změnách kapitalistického systému.
Podle programu, který pro Sedláčka organizátoři fóra připravili, se český ekonom zúčastní čtyř debat a na dvou vystoupí jako panelista.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









