Ministerstvo průmyslu a obchodu si chce nechat možnost vyvlastnění pozemků kvůli těžbě uhlí. Jde o strategickou surovinu a stát by si měl podle ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby ponechat všechny dveře otevřené.
"Je to problematická záležitost, ale neměli bychom se přístupu k uhlí jen tak vzdát," říká Kuba. Zároveň ale připouští, že by se jednalo o krajní řešení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












