Jihomoravské inovační centrum (JIC) se řadí k nejprestižnějším na světě. Svědčí o tom i to, že tamní Innovation park byl na konci ledna oceněn jako třetí nejlépe mezinárodně zapojený technologický inkubátor v mezinárodní soutěži inovačních center The Best Incubator Award.

"Je to pro nás velká čest a jsme rádi, že svými aktivitami v zahraničí můžeme pomoct mladým firmám ke vstupu na nové trhy," říká ředitel JIC Jiří Hudeček.

Zároveň by ale byl rád, pokud by se celé České republice dařilo minimálně v žebříčcích o inovacích lépe. "Rádi přispějeme k tomu, aby Česko prosperovalo. Zatím tu ale na národní úrovni chybí partner s pravomocí i chutí převzít zodpovědnost a říci - pojďme společně řešit, co pro sebe můžeme vzájemně udělat," domnívá se Hudeček.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.