Indie zřejmě přišla v přepočtu až o 210 miliard dolarů (asi 3,9 bilionu Kč), když příliš levně prodala obrovské zásoby uhlí. Uvádí to zpráva auditora, která unikla do tamních médií. Opozice zuří a hovoří o "matce všech podvodů", parlament si podle agentury Reuters pozval příslušného ministra, aby záležitost vysvětlil.
Předseda vlády Manmóhan Singh, jehož kabinet už čelí více podezřením z korupce, na dotazy novinářů nereagoval.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











