Odboroví předáci minulý pátek dopoledne opustili zasedání tripartity k úsporným opatřením. Uvedli, že kabinet nebyl na jednání připraven a všechny jejich návrhy odmítá. Podle šéfa Svazu průmyslu a obchodu Jaroslava Hanáka to nebylo "ani dobré, ani moudré".

"Překvapivě musím říci, že než odbory odešly, tak ta vystoupení na všech stranách měla dost dobrou vysokou odbornou úroveň. Je to škoda, že jsme to nedotáhli," prohlásil v rozhovoru pro IHNED.cz Hanák

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se