Steve Wozniak, spoluzakladatel společnosti Apple, tvrdil, že bude investovat do Facebooku za každou cenu. Má takové tvrzení reálný základ?

"Pokud se tržní hodnota Facebooku a podobných firem vytratí, bude to znamenat katastrofu pro všechny jejich investory," tvrdí Matt Bolduc, akciový analytik Saxo Bank.

V širším kontextu to ale podle něj nebude důležité. Sociální média jsou podle jeho názoru jen částí jedné oblasti ekonomiky, v žádném případě je neoznačuje jako samostatný sektor.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se