Nadvláda finančních trhů je podle ekonoma a politologa Petra Robejška hlavním problémem současnosti. Podle něj by se měla omezit paleta nabízených produktů a nechat některé banky zaniknout. Když se to nestane, dojde i tak ke spontánnímu rozpadu finančního systému.

Petr Robejšek byl hostem úterního on-line rozhovoru serveru IHNED.cz na téma politici a dluhová krize v Evropě. Nyní přinášíme odpovědi na dotazy, které Petr Robejšek nestihl z časových důvodů zodpovědět.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se