Nadvláda finančních trhů je podle ekonoma a politologa Petra Robejška hlavním problémem současnosti. Podle něj by se měla omezit paleta nabízených produktů a nechat některé banky zaniknout. Když se to nestane, dojde i tak ke spontánnímu rozpadu finančního systému.
Petr Robejšek byl hostem úterního on-line rozhovoru serveru IHNED.cz na téma politici a dluhová krize v Evropě. Nyní přinášíme odpovědi na dotazy, které Petr Robejšek nestihl z časových důvodů zodpovědět.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









