Večer se nakupovat nebude. Alespoň v Bavorsku ne. Pro běžné obchody zde platí zákaz prodeje po 20 hodině večer. Jako poslední spása tak v případě prázdné lednice fungovaly často benzínky. Ale i to už je pryč. 

Tedy to alespoň platí pro chodce a ty, kteří přijedou k pumpě na kolech. Benzínky totiž smí podle nového bavorského nařízení po osmé večer prodávat potraviny a nápoje jenom cestujícím.

A to jsou výhradně řidiči a spolucestující motorových vozidel. Chodci a cyklisté mají smůlu, bez ohledu na to, jestli se někam přesouvají.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se