Menší výrobci destilátů a likérů se obávají, že zkrachují. Docházejí jim totiž peníze, a tak by se nemuseli dočkat uvolnění prohibice, které plánuje vláda. Ta ve středu představila opatření, která by měla vést k brzkému zmírnění zákazu prodeje tvrdého alkoholu.

"Možná už to nevydržíme, současný stav je pro nás smrtící," přiznává manažer jindřichohradecké likérky Fruko-Schulz Tomáš Petrů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se