Menší výrobci destilátů a likérů se obávají, že zkrachují. Docházejí jim totiž peníze, a tak by se nemuseli dočkat uvolnění prohibice, které plánuje vláda. Ta ve středu představila opatření, která by měla vést k brzkému zmírnění zákazu prodeje tvrdého alkoholu.
"Možná už to nevydržíme, současný stav je pro nás smrtící," přiznává manažer jindřichohradecké likérky Fruko-Schulz Tomáš Petrů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











