Pouze čtyři procenta Čechů považují práci za nutné zlo, zjistil nový průzkum Nadace Vodafone mezi 700 respondenty. Přesto je většina lidí na svém současném místě nespokojená, nejčastěji kvůli platu, přístupu nadřízeného a náplni práce, která jim byla svěřena. Tři pětiny lidí pak odpověděly, že pokud by jim někdo proplácel jejich současnou mzdu, šli by klidně pracovat do neziskové organizace.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








