Pouze čtyři procenta Čechů považují práci za nutné zlo, zjistil nový průzkum Nadace Vodafone mezi 700 respondenty. Přesto je většina lidí na svém současném místě nespokojená, nejčastěji kvůli platu, přístupu nadřízeného a náplni práce, která jim byla svěřena. Tři pětiny lidí pak odpověděly, že pokud by jim někdo proplácel jejich současnou mzdu, šli by klidně pracovat do neziskové organizace.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se