V redakci televize Metropol v pondělí vypnuli proud. Redakci IHNED.cz to řekl jeden ze zaměstnanců firmy, který předtím zprávu zveřejnil na Facebooku.

"V prostorách redakce vypnuli proud, nefungují mailové servery. Na správě budov nám řekli, že zítra vypnou i vodu," dodal.

Při volání na telefonní kontakt TV Metropol se ozývá signál neexistujícího čísla.

Metropol je po televizích Z1 a Pětka další stanicí, která směřuje k bankrotu. Peníze na provoz nemá už od konce roku, zaměstnancům dluží na mzdách od prosince.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se