V redakci televize Metropol v pondělí vypnuli proud. Redakci IHNED.cz to řekl jeden ze zaměstnanců firmy, který předtím zprávu zveřejnil na Facebooku.
"V prostorách redakce vypnuli proud, nefungují mailové servery. Na správě budov nám řekli, že zítra vypnou i vodu," dodal.
Při volání na telefonní kontakt TV Metropol se ozývá signál neexistujícího čísla.
Metropol je po televizích Z1 a Pětka další stanicí, která směřuje k bankrotu. Peníze na provoz nemá už od konce roku, zaměstnancům dluží na mzdách od prosince.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









