Čínská vláda stupňuje koordinovanou kampaň proti společnosti Apple, píše list Financial Times.

Ve státních médiích se v uplynulých týdnech vysílaly reportáže o technologickém gigantovi jako o firmě, která se nestará o své zákazníky.

Nyní šéf čínské obchodní inspekce Apple označil za nečestný, chamtivý a nesrovnatelně arogantní a hrozí mu regulačními opatřeními, pokud americká společnost nezlepší svůj poprodejní servis.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se