Čínská vláda stupňuje koordinovanou kampaň proti společnosti Apple, píše list Financial Times.
Ve státních médiích se v uplynulých týdnech vysílaly reportáže o technologickém gigantovi jako o firmě, která se nestará o své zákazníky.
Nyní šéf čínské obchodní inspekce Apple označil za nečestný, chamtivý a nesrovnatelně arogantní a hrozí mu regulačními opatřeními, pokud americká společnost nezlepší svůj poprodejní servis.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









