V prvním čtvrtletí letošního roku prodali developeři v Praze celkem 1 122 nových bytů, což je oproti předchozímu čtvrtletí o 21,7 % méně. Uvedl to developer Ekospol, jenž pohyby na pražském rezidenčním trhu již několik let sleduje. V meziročním srovnání se ale v hlavním městě prodalo 753 bytů, tedy téměř o polovinu méně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









