Necelé dva dny po spuštění nabídky nejlevnějších neomezených tarifů má Air Telecom, vlastnící U:fona, velký problém. Zákazníkům prodává SIM karty poskytnuté operátorem jiné společnosti a nedokázal doložit, co by jej k tomu opravňovalo. Naopak nyní mluví o “klubu” zákazníků.
Jak informovaly čtvrteční HN, spustil Air Telecom nabídku neomezeného volání v síti T-Mobilu. “Air Telecom s námi nemá, a nikdy neměl, uzavřenou smlouvu o virtuálním operátorovi,” uvedla pro HN mluvčí T-Mobilu Martina Kemrová. Ostatní operátoři se ke smlouvě s Air Telecomem také neznají.
Majitel a šéf Air Telecomu Martin Hes přitom opakovaně tvrdil, že jeho společnost je plnohodnotný operátor. „Nejsme pouhý virtuální operátor a ani nejsme jiný tabulkový typ podoperátora. Jsme čtvrtý plnohodnotný mobilní operátor,” uváděl Hes.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








