Na konferenci s příznačným názvem "Krach loajality v retailu, půjde to ještě spravit?", kterou pořádal Klub Marketingového institutu a Kompetenční centrum VŠE, se překvapivě o věrnostních programech příliš nemluvilo.

Diskutující se shodli na tom, že většina programů, především ty, které využívají bodové schéma a "obohatí" peněženku klienta o další plastovou kartičku, příliš nefunguje.

Daleko více se řešila otázka, jak docílit loajality bez speciálního věrnostního programu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se