TV Nova, vedoucí komerční televizní skupině v Česku, se po půlroční pauze vracejí největší inzerenti. Podle informací Hospodářských novin se s reklamou na Novu vrátily společnosti Henkel a Procter & Gamble. Ty loni dohromady utratily za inzerci na Nově zhruba 1,8 mld. korun. 

Jak vyplývá z monitoringu médií a informací od mediálních agentur, své spoty už na kanály Novy v květnu a červnu znovu umístily také pivovary Plzeňský Prazdroj, Heineken či společnost Sazka. Zmíněné firmy se přitom na začátku roku s Novou nedohodly poté, co zdražila ceny reklamy o dvacet i více procent.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se