Pomalu se blíží konec roku a ještě než začnete bilancovat, co se Vám letos podnikatelsky povedlo, tak se zamyslete, jestli není právě teď ten správný čas, jak se třeba připravit na příští rok.

A to se týká i personální oblasti a záměrů, jak "naložit" se zaměstnanci či manažery. Vyplatí se ještě před koncem roku nabírat nové pracovníky, nebo naopak propouštět? Kdy jim máte oznámit bonusy (pokud se tedy firmě v uplynulém roce dařilo)? Není potřeba naplánovat školení kvůli změnám, které přinese další rok?

Na tyto otázky se pokusíme spolu s několika odborníky odpovědět.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se