Méně Facebooku, více mobilní komunikace. Takto se dá jednoduše popsat poslední krok Facebooku, který v úterý večer začal u uživatelů chytrých telefonů s operačním systémem Android testovat vylepšenou službu Messenger, skrz níž si mohou uživatelé Facebooku dopisovat prostřednictvím svých chytrých telefonů. Během několika týdnů pak bude následovat testování i na smartphonech s operačním systémem iOS.
Nová verze Messengeru se mění ve dvou rovinách - dojde ke změně designu samotné aplikace a k vylepšení výkonu i některých funkcí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











