Méně Facebooku, více mobilní komunikace. Takto se dá jednoduše popsat poslední krok Facebooku, který v úterý večer začal u uživatelů chytrých telefonů s operačním systémem Android testovat vylepšenou službu Messenger, skrz níž si mohou uživatelé Facebooku dopisovat prostřednictvím svých chytrých telefonů. Během několika týdnů pak bude následovat testování i na smartphonech s operačním systémem iOS.

Nová verze Messengeru se mění ve dvou rovinách - dojde ke změně designu samotné aplikace a k vylepšení výkonu i některých funkcí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se