Společnost Economia udělala další krok pro transformaci holdingu Centrum do svého mediálního domu. Od pátku má Economia i Centrum společný top management. "Sjednocení organizační struktury i personální unie jsou zásadní pro integraci obou vydavatelství do společného mediálního domu," komentuje provedené změny místopředseda představenstva Economie a pověřený generální ředitel Kamil Čermák

Čermáka, který bude stát v čele jednotného managementu, doplní výkonný ředitel Centrum Holdings Andreas Demuth. Novým společným ředitelem obchodu byl jmenován Pavel Vopařil, kterému je podřízena i inzertní ředitelka obou společností Zuzana Tylčerová. Novým šéfem informačních technologií se stal Štěpán Burda. Společným ředitelem redakcí je Vladimír Piskáček, v jehož týmu je i ředitel pro transformaci Jakub Unger.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se