Kdo si nejvíc pochvaluje práci v open space? Jak v takovém prostoru vypadá produktivita práce? V jakých firmách se open space hodí a v jakých ne? A jak si mohou zaměstnanci snáz zvyknout na práci ve velkém prostoru, v němž sedí společně s desítkami až stovkami kolegů?

Tyto a další otázky mu položil redaktor Ekonomu Jan Bumba ve videorozhovoru, který proběhl v relaxační zóně karlínského open space vydavatelství Economia:

 

Jak přežít openspace
Zdechovsky_Ekonom.mp4.jpg

 


 

obalka Ekonom 492013- Jaké má open space přednosti a neduhy?

- S kterými "kancelářskými krysami" byste měli být ve svém podniku zadobře?

- Jak se vyvíjel fenomén otevřených kanceláří a jaká je jejich budoucnost?

 

Odpovědi najdete v hlavním tématu nového čísla týdeníku Ekonom Fenomén doby kancelářské: Open space. Přečíst si ho můžete i na iPadu a iPhonu nebo na zařízení se systémem Android.

 

 

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru