Již rok a půl funguje v Praze unikátní cestovní kancelář, kde turisty provádějí po Praze lidé bez domova. A projekt Pragulic - Poznej Prahu jinak!, který původně začal jen jako nápad tří kamarádů, kteří chtěli bezdomovcům pomoci, se nečekaně dobře rozvíjí.

„Naši průvodci už po Praze provedli přes tři tisíce lidí. Zhruba z půlky jsou jejich zákazníci cizinci a druhou půlku tvoří Češi,“ říká Ondřej Klügl spoluzakladatel sdružení Pragulic.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se