Jaká všechna rizika dokáže test Employee Risk odhalit? 
Nástroj Employee Risk má velice široký záběr v mapování nežádoucího pracovního chování. Je to například chování zaměstnanců, které je namířeno přímo proti firmě, a spadají tam takové věci, jako jsou krádeže, absentérství, zneužívání informací nebo jiných zdrojů firmy a podobně. Pak je to chování zaměstnanců, které je namířeno proti dalším členům podniku, a sem spadá například mobbing, tedy šikana na pracovišti, zastrašování, pomlouvání, fyzická nebo verbální agrese a tak dále. A nakonec i takové chování, které vede k nehodám a úrazům na pracovišti. 

Jak dlouho již tento nástroj na českém trhu nabízíte? 
Cca tři čtvrtě roku.  

Kolik firem si jej již objednalo, zakoupilo?
Testy Employee Risk už využily čtyři společnosti, dalších pět pak jeho nasazení vážně zvažuje nebo ho testuje v rámci pilotáže. Zajímavá je pestrost oborů, ze kterých se rekrutují zájemci o tuto službu. Oslovily nás výrobní společnosti, obchodní řetězce, firmy z energetického průmyslu nebo z bankovní sféry. Obecně ale platí, že tento nástroj najde své využití všude tam, kde jsou nějací zaměstnanci, kteří svým nečestným nebo nebezpečným jednáním mohou svému zaměstnavateli způsobit nějakou škodu, nebo chcete-li, všude tam, kde je bezpečné a čestné chování žádoucí.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.

Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru