Pokud byly začátky firmy ESP garážové, dnes jsou panelákové. Doslova. Jedna z kanceláří firmy sídlí ve vysokém paneláku na pražském Zahradním Městě. V těchto místech by asi nikdo nehledal českou společnost, která na světovém trhu s vybavením pro bezpečnostní složky i pro osobní ochranu konkuruje naprosté světové špičce.

"Nevím, jestli jsme v našem oboru jedničkou, nebo dvojkou. Možná tak ,jedenapůlkou'," říká Břetislav Košťál, jeden ze dvou majitelů firmy, která na trh dodává mimo jiné teleskopické obušky, elektrické paralyzéry, obranné spreje, nejrůznější druhy pouzder, včetně těch na zásobníky samopalu AK-47 nebo M16, tonfy či štíty pro policejní zásahy. Firma drží i několik evropských a amerických patentů a její zboží pod svojí značkou prodává například i americký gigant v oboru, firma Blackhawk.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.