Uspořádat s kamarády benefiční akci, jako je například divadelní představení, koncert, závod, turnaj, módní přehlídka či společný úklid okolí školy, je výzvou, při které se děti učí pracovat v týmu, na konkrétním projektu, a navíc přesvědčují okolí, že stojí za to pomáhat druhým.

„Mít svou neziskovku, které pravidelně pomáhám, zatím není v České republice úplně běžné. Nejde jen o finanční příspěvky, ale i o aktivní zapojování se – třeba jako dobrovolník. Pokud tuto zkušenost děti a mladí lidé nevidí běžně ve svém okolí, může pro ně být inspirací právě program Pomáhej,“ říkají Eva Šišková a Alena Králíková z týmu společenské odpovědnosti ČSOB.

Skupiny dětí a mladých lidí do 26 let se mohou se svými projekty o grant ucházet do 10. října. Ty nejlepší pak vybere hodnotící komise.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.