Developerská společnost Orco Property Group vykázala v prvním čtvrtletí čistou ztrátu 54,4 milionu eur (1,5 miliardy Kč).

Hlavním důvodem je ztráta kontroly nad německou dceřinou společností GSG Group, dříve známou jako Orco Germany, uvedla firma. Ve stejném období loni Orco hospodařilo se ziskem 3,4 milionu eur.

Celkové výnosy se ve čtvrtletí zvýšily o 0,9 milionu eur na 8,5 milionu eur. Přispěly k tomu tržby z pražského bytového projektu V Mezihoří, které činily 3,1 milionu eur. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se