Více než třetina zaměstnanců malých a středních firem má doma lepší počítač než v práci. Až čtyřicet procent pracovníků navíc považuje výdaje své firmy na informační technologie za nedostatečné. Firmy často nemají ani pravidla pro využívání vlastních zařízení zaměstnanci. Vyplývá to z průzkumu Mobilita ve světě malých a středních podniků společnosti Microsoft.

Téměř 30 procent zaměstnanců považuje technologie své firmy za zastaralé. Největší problém vidí v tom, že jim firma vůbec neposkytuje chytré telefony a že jejich pracovní počítače jsou pět až deset let staré. Dvěma pětinám z nich navíc chybí i přístup k pracovním dokumentům mimo kancelář.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se