Varšavská akciová burza (WSE) odložila na neurčito plány na spojení se skupinou CEE Stock Exchange Group (CEESEG), která provozuje akciové trhy ve Vídni, Praze, Budapešti a Lublani. Uvedl to v úterý podle agentury Reuters mluvčí podniku.
"Vedení WSE se rozhodlo zaměřit na polský trh a na využití jeho potenciálu. Tato burza neuvažuje o kapitálovém propojení s CEESEG," řekl ředitel varšavské burzy Pawel Tamborski. "Nevylučujeme to, ale vyžaduje to více času," dodal mluvčí burzy. WSE přitom začátkem roku tvrdila, že by se ráda dohodla na spojení s CEESEG ještě letos.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










