Nadace Via ve spolupráci s americkým velvyslanectvím ocenila jednotlivce a firmy, kteří pomáhají svému okolí. Slavnostní udílení 17. ročníku Cen Via Bona se konalo opět v rezidenci velvyslance USA v Praze. Poprvé se oficiální role hostitele ujal Andrew Schapiro. „Velvyslanectví USA již několik let podporuje udílení Ceny Via Bona a jsem poctěn, že i já mohu v této iniciativě pokračovat. Nadace Via si vážíme za to, že v této zemi dlouhodobě podporuje filantropii,“ řekl nový velvyslanec USA.

Cenu za osobní zaujetí – Srdcař roku - letos výjimečně získali dva „Srdcaři“ – Petr Sýkora, který stojí v Česku za charitativním projektem Dobrý anděl, a Barbora Jindřiška Petrtýlová, která již čtrnáct let pravidelně věnuje svůj čas organizaci UNICEF.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.