Přání milionů facebookových uživatelů, kteří již roky vyžadují zavedení tlačítka 'To se mi nelíbí', možná budou konečně vyslyšena. Šéf Facebooku Mark Zuckerberg totiž na tiskové konferenci v Kalifornii oznámil, že jeho tým vážně uvažuje o způsobech, jak dát uživatelům sítě více možností vyjádřit své emoce.

"Lidé na Facebooku často sdílejí smutné příspěvky. A nám je jasné, že v takové situaci se jejich přátelům tlačítko 'To se mi líbí' zrovna moc nehodí. Uvědomujeme si, že existuje řada jiných emocí, které lidé také chtějí vyjádřit," uvedl na konferenci Zuckenberg. Dodal, že zavedení této funkce patří k nejčastějším požadavkům, se kterými se lidé na vývojáře sítě obracejí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se