Novým finančním ředitelem české pobočky mobilního operátora T-Mobile bude od července dosavadní viceprezident vztahů s investory mateřského Deutsche Telekomu Stephan Eger (48). Nahradí Otakara Krále, který přejde na pozici ředitele strategických projektů v oddělení Finance Europe Deutsche Telekomu, oznámila firma.

Eger pracuje v Deutsche Telekomu od roku 2007, kdy se stal manažerem vztahů s investory. Byl zodpovědný za dialog s institucionálními i drobnými akcionáři. V nové funkci bude zodpovědný za veškeré finanční operace společnosti a jako člen nejvyššího vedení také za výkonnost a celkové výsledky operátora.

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996, od roku 2002 je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Firma má kolem šesti milionů zákazníků, což je nejvíce na trhu.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru