Do parlamentních voleb na Slovensku sice zbývá více než rok, ale vláda Roberta Fica ukazuje už teď, že myslí na své voliče. Kabinet navrhl, aby od července byl na Slovensku zaveden minimální důchod pro ty, kteří dovršili důchodový věk a nejméně třicet let platili do státního systému důchodového pojištění.
Pro rok 2015 má být výše takového minimálního důchodu 269,5 eura a podle návrhu ministerstva práce se bude zvyšovat s každým dalším odpracovaným rokem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












