V největším českém operátorovi O2, který spadá do skupiny PPF Petra Kellnera, už probíhají organizační přípravy na rozdělení firmy. A to přesto, že vedení O2 vytrvale opakuje, že rozhodnutí o vyčlenění infrastruktury do sesterské společnosti ještě nepadlo.
Nová společnost už má dokonce zaregistrované jméno a logo.
V minulých dnech byli o oddělení informováni někteří zaměstnanci. "Bylo nám nadřízeným řečeno, že v červnu dostaneme od O2 nabídku přejít dohodou do nové společnosti Česká telekomunikační infrastruktura," uvedl pro HN technik O2, který si ale nepřál být jmenován.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












