V největším českém operátorovi O2, který spadá do skupiny PPF Petra Kellnera, už probíhají organizační přípravy na rozdělení firmy. A to přesto, že vedení O2 vytrvale opakuje, že rozhodnutí o vyčlenění infrastruktury do sesterské společnosti ještě nepadlo.

Nová společnost už má dokonce zaregistrované jméno a logo.

V minulých dnech byli o oddělení informováni někteří zaměstnanci. "Bylo nám nadřízeným řečeno, že v červnu dostaneme od O2 nabídku přejít dohodou do nové společnosti Česká telekomunikační infrastruktura," uvedl pro HN technik O2, který si ale nepřál být jmenován.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se