Fotbalisté Viktorie Plzeň na první ligový zápas nové sezony a na kvalifikační duel Ligy mistrů cestovali oblečeni v novém úboru. Nešlo o formální obleky, jak je obvyklé, ale o sportovnější modely. Oblékat je budou minimálně celou tuto sezonu.

Módní dům Blažek, který se stal novým partnerem Viktorie Plzeň, se tímto neortodoxním krokem snaží sám vymanit ze škatulky firmy na obleky. Prvním krokem takové prezentace byla reklamní spolupráce s Leošem Marešem. Majitel společnosti Blažek Ladislav Blažek v rozhovoru pro HN popisuje, jak spojení s úspěšným fotbalovým klubem vzniklo. Mluví také o dalších plánech celé své firmy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se