K fotbalové reprezentaci se v létě jako nový sponzor přidala společnost PepsiCo, pohár po roce bez titulárního partnera zlákal ke spolupráci ropnou a plynárenskou skupinu MOL.

"Celkem přes reklamní partnerské smlouvy získáváme prakticky 400 milionů korun ročně, což je nejvíce v historii," upozorňuje v rozhovoru pro HN Luboš Koželuh, šéf agentury STES. Ta lize a reprezentaci shání sponzory, zajišťuje i prodej televizních práv.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se