Telekomunikační společnosti O2 vzrostl čistý zisk ve třetím čtvrtletí o 41 procent na 1,4 miliardy korun. Stojí za ním vyšší tržby za mobilní data a růst byznysu na Slovensku. Firma také zaznamenala úspory v důsledku vyčlenění infrastrukturní divize do podniku Cetin, ke kterému došlo letos v červnu.

Provozní zisk EBITDA se meziročně zvýšil o 24,7 procenta na 2,7 miliardy korun. Celkové provozní výnosy byly 9,3 miliardy korun, což představuje pokles o 0,4 procenta.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se