Telekomunikační společnosti O2 vzrostl čistý zisk ve třetím čtvrtletí o 41 procent na 1,4 miliardy korun. Stojí za ním vyšší tržby za mobilní data a růst byznysu na Slovensku. Firma také zaznamenala úspory v důsledku vyčlenění infrastrukturní divize do podniku Cetin, ke kterému došlo letos v červnu.
Provozní zisk EBITDA se meziročně zvýšil o 24,7 procenta na 2,7 miliardy korun. Celkové provozní výnosy byly 9,3 miliardy korun, což představuje pokles o 0,4 procenta.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








