Coca-Cola Hellenic Bottling Company (CCHBC) je jednou z největších skupin, které pracují s ikonickým bublinkovým kolovým nápojem. V tomto takzvaném bottlerovi coly a dalších nápojů vlastní téměř čtvrtinový podíl i sama The Coca Cola Company.

CCHBC působí v osmadvaceti zemích světa včetně Česka. Odtud také pochází momentální generální ředitel švýcarské pobočky CCHBC. Tomas Gawlowski má už téměř pět let na starosti tisíc zaměstnanců ve třech továrnách značky v zemi helvétského kříže. V rozhovoru pro Hospádřské noviny Gawlowski popisuje, jak jeho firma bojuje se silným frankem, mluví o problematice vztahů s obchodními řetězci i o tom, že k dlouhodobému růstu se nedá prošetřit.

Jaké cesty vás zavedly až do čela švýcarské Coca-Coly?

Do Coca-Coly jsem tehdy ještě v Československu nastoupil už v roce 1992 jako obchodní zástupce značky. Po dvou letech jsem poskočil na pozici ředitele oblastní pobočky pro severní Moravu. Pokračoval jsem přes pobočku v Brně do české centrály v Praze, kde jsem měl na starosti marketing a klíčové zákazníky firmy. Od roku 2003 po krátké stáži v Irsku jsem působil jako obchodní ředitel firmy v Česku. Od roku 2006 jsem pak pracoval jako obchodní ředitel maďarské pobočky, po třech letech jsem se přesunul do čela regionu Pobaltí, kde jsem z Tallinu šéfoval Coca-Cole v Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Teď jsem už téměř pět let ve Švýcarsku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.